четвер, 24 липня 2014 р.

"В нашої Олі сильний характер"...

... казала про мене дорога родина скільки себе пам'ятаю. Я ще не знала тоді, що таке сильний характер. От що я скаржитись не вміла - це так. Чи не було кому скаржитись... вічно закопана в книжках дівчинка шукала в них поради й розради.

"Хтось мусить бути сильним" - казала мені мама, коли я спробувала поскаржитись на те, що мені інколи не вистачає сил вирішувати не мої проблеми.

"Ти така безсердечна стала, Оля" - почула я від неї, коли у відповідь на історію сусіда, котрий дзвонить жінці зі Сходу і розказує, що йому нема що їсти сказала, що мав би сидіти коло жінки такий воїн.

Я справді вважаю, що чоловік, котрий йде на війну, не мав би дзвонити дружині і скаржитись на незручності. Не знаю, чи черствість це, але я усвідомлюю, що не кожний відважиться йти на війну. Але якщо пішов - будь воїном.

Я вже не хочу бути воїном. Я повоювала за своє життя досить, я виграла чимало маленьких і великих битв і воєн. Були й поразки, але це мій досвід. А інколи й мікроінсульти.

"Кто мало видел - много плачет" - каже героїня моєї улюбленої п'єси Лопе де Вега. Від цього не дітись вже нікуди, плакати я не почну, але хочеться, аби хтось інколи просто зрозумів, відчув без слів, що сила характеру буває важким тягарем на серці.

писи. Ні, в мене не ПМС. Так, чекаю, поки телефон зарядиться перед наступною битвою.

Подібні дописи:1 коментарі:

9b7puv66ny сказав...

Nestor was now of the opinion that he shouldn't have to pay Kane anything. It was Nestor, in spite of everything, who'd found out that the Double Up characteristic was half of} the bug. At the top of a irritating week, Nestor headed to the airport for his return flight with just $8,000 in winnings. As a ultimate insult, he lost $700 in a video poker machine while ready for his airplane. The key to the glitch was that 온라인 바카라 under just the best circumstances, you would switch denomination levels retroactively. That meant you would play at 1 cent per credit score for hours, shedding pocket change, till you lastly received a good hand—like four aces or a royal flush.

Дописати коментар