![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwmMNYNRWFTyAyBUHoD8G3jWGr9gY8MhWdtef6UtsjiHiRrO2xBaWEfUZG-CPRksBaqp1GKMh-8kV-NYtcluuGsFd44aS9cajRyyIu_upLth9vDUsGpG3OHlko-SVfdU6WUD24Li6j5bk/s320/Dan_Lucie.jpg)
Вони не близнята і навіть не рідні брат з сестрою, хоча той, хто їх бачить вперше інакше і не подумає. Стосунки мають... не просто близькі, не просто родинні, це просто якийсь симбіоз двох дитячих душ...
Коли кажу "симбіоз" - це не просто так. Один одного вдало доповнюють, постійно тримаються купи, і навіть у великій дитячі компанії перевагу надають товариству один одного,суверенно виключаючи протилежний варіант. Знайомі від народження :) від народження разом виростають, хоча на жаль, останнім часом це вже не зовсім так.
Даніел - мій похресник, мій племінник, у цій парі старший. Він, як і личить, виконує роль охоронця, він уважний, він ласкавий, і як всім здається, той, хто у цій парі більше любить.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoivDe4trRrwCYktYxJ9-JvPpY8aVbI-lNYsDTQ5DtdFoBd8M6_fnqWx_iJ9MsyDukab7DzmPQFl9azuO3RVYrmtsvGHh-hNHc3quQ2NIJBKIzZAOMBhMQ2Yr3T35yEwO5DiEm5qU4N7Y/s320/L_D.jpg)
Інколи мені здається, що вони саме завдяки своїй присутності адаптовуються до ситуацій нових і незвичних. В той час, як сестра полюбляє відпочинок досить організований, напланований, я залишаю дітиськам простір для власної фантазії. Мабуть тому, що вона є мама, що панічно боїться всіх незапланованих ситуацій, тому старається їм запобігати, а я навпаки - з радістю спостерігаю, як будуть в них поводитись наші діти.
Перечитую, і чомусь мені здається, що я занадто серйозно роздумую. Тільки як словами передати їхні посмішки, їхні жарти, їхню ніжність один до одного...
Льолік і Болік, Мальвіна з Буратіно, радістка Кет і Штірліц, два клоуни, два сонця, два ангели, а також інколи два симпатичні чортики, любляться й чубляться разом вже майже сім років. Якби ж це так було все життя...
0 коментарі:
Дописати коментар