субота, 8 січня 2011 р.

Плани і обіцянки

"Кину курити у Новому році" - каже купа людей. Самообман. Хотіли б кинути - кидали б відразу, тільки б думка про необхідність відвідала голову. Те саме стосується похудання, заняття спортом ітд. "Нє вєрю" (с)

В мене нема планів. Кидати курити не збираюсь (як курила свою цигарку в півроку, так і буду), худати - треба, але то я ще десять років тому планувала. (Думаю, двадцять років тому також). Вийшов з того пшик, то нащо списувати олівця, якщо того все-одно не буде?

Є купа всякого такого невловимого. От на море хочу, але відпустка швидше, ніж у жовтні, мені не світить. На СлавськеРок планую привезти чеську групу, також не знаю, що з того вийде, бо тре бути курва чемною, аби мене пустили на тиждень. )

О, хочу навчитись на лижах їздити. Спроба номер два - остання була двадцять років тому. Неуспішна. Тоді мене вчили теперішні мої куми, але пити коньяк під ялинкою мені здавалось більш забавним. ))) Не можу сказати, що пиття коньяку стало менше забавним зараз, просто встидно стало, через свою обмеженість. ))

А більш серйозне навіть вголос боюсь сказати, не те що обіцяти, хоч і самій собі...

Подібні дописи:2 коментарі:

Анонім сказав...

І я в цьому році хочу зробити лижну спробу №2 ;-))
Перша була в 2007 р. і завершилась підбитим оком та розумінням ,що всі до того невідомі м"язи дають про себе знати ;-)))

duncan сказав...

*** Хотіли б кинути - кидали б відразу***
+1!!!
особливо дратують різні методики "як кинути курити", "як схуднути", "як заробити мільйон" -- всі вони зводяться до "сиди на канапі, пий чай, та купи оцей дєвайс/книжку/акцію"

пс. розумію, що Ваш пост не про це; пардон

Дописати коментар