![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz-W0MQ3qBPAkt0-ic0CfzmmMnZdrTlqVSU8tO1Ox2UYABaNilsu_cuSkP_TkpTS828NW_kk9fQUe6im8eatR9Hq-zyeUzwkJsCMu6EaiYeAceuHxxskGBRWB2ukdS_fvmf14UTYpzV4Y/s200/kominik_na_strese_2008_2_denik_clanek_solo.jpg)
А до чого тут сажотрус?.. Сьогодні, в перший день осені, я зустріла сажотруса - вперше в житті, класичного сажотруса, саме такого, як на фото, у білій шапочці і з "кішкою" через плече.
Кажуть, зустріти сажотруса - хороша прикмета. Хороша прикмета, позитивне самонавіювання. Сажотрус у старому підзамчі примусив мене згадати про всі чудові речі, що зі мною трапились, і про не менш чудові, котрі мене чекають. Тому саме сьогодні я вирішила поставити масну крапку за літом і тішитись моєю улюбленою порою - осінню.
P.S. А складати дзеркало - прикмета погана, то ж і не буду.
2 коментарі:
сажотрус?! вау... тобі пощастило більше, ніж 90% з нас!
Пощастило побачити сажотруса - мабуть так, бо це вже направду рідкість.
Мабуть, подумав таки, що я дивна, так я його розглядала... )))
Дописати коментар